76488e0b622b33b07672f4813ab031e3.jpg
Witamy Państwa  w naszym niezawodnym serwisie krs24.pl.

Krs24.pl to szybki, rzetelny i działający całą dobę serwis pozwalający wyszukiwać podmioty gospodarcze. To właśnie dzięki temu serwisowi znajdziecie Państwo wszystkich przedsiębiorców, stowarzyszenia, inne organizacje społeczne i zawodowe, fundacje, oraz samodzielne zakłady opieki zdrowotnej.

Obecnie dostępność takich informacji, zwłaszcza bez spędzania długiego czasu na poszukiwaniu czy to w urzędzie, czy w internecie to podstawa w prowadzeniu biznesu. Tym bardziej, jest to frustrujące jeżeli dane do których docieramy w internecie są nie rzetelne. My gwarantujemy informacje wiarygodne i zgodne z dokumentacją zawartą w urzędach.

Dzięki serwisowi krs24.pl mogą Państwo zapomnieć o niemożności znalezienia podmiotu gospodarczego. U nas odnajdą Państwo wszystkich.
więcej ...


Serwis pełni funkcję informacyjną, a informacja jest dzisiaj bardzo cenna. W związku z tym każdy z nas może mieć dostęp do wielu dokumentów.

Bo to właśnie w KRS-ie można uzyskać wgląd do takich dokumentów spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (także spółek akcyjnych, spółek komandytowo-akcyjnych i spółek europejskich) jak:

  • akty założycielskie oraz umowy i statuty,

  • uchwały o zmianie wysokości kapitału zakładowego,

  • uchwały o powołaniu i odwołaniu członków organów spółek,

  • roczne sprawozdania finansowe.


Dzięki serwisowi możemy uniknąć problemów ze sfałszowanym podpisem. To właśnie krs24.pl daje możliwość dotarcia do wzorów podpisów osób upoważnionych do reprezentowania podmiotu, który można odnaleźć dzięki naszej stronie.

Wpisy o danych podmiotach, które Państwo odnajdują dzięki serwisowi są jak najbardziej prawdziwe, bowiem tym, którzy ich dokonują, za nieprawdziwe informacje grożą surowe kary. Każda wykryta próba oszustwa jest ścigana z urzędu i nie ma prawa się ostać w danym rejestrze.

Zatem serwis pozwala na odnalezienie wszystkich podmiotów. Znajdziemy tu spółki jawne, europejskie zgrupowania interesów gospodarczych, spółki partnerskie, spółki komandytowe oraz komandytowo-akcyjne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki europejskie. Poza spółkami znajdziemy także spółdzielnie. Są tu te krajowe jak i europejskie. Ponadto są tu także przedsiębiorstwa państwowe, jednostki badawczo-rozwojowe, przedsiębiorstwa zagraniczne, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych, oddziały przedsiębiorstw zagranicznych działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz główne oddziały zagranicznych zakładów ubezpieczeń.

Serwis krs24.pl to także informacja o stowarzyszeniach, innych organizacjach społecznych i zawodowych, fundacjach oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Ponadto dzięki serwisowi będziemy mogli uchronić się przed niewypłacalnymi dłużnikami. Jest to bardzo ważne w prowadzeniu biznesu. Każdy z nas chce podejmować współpracę z rzetelnymi kontrahentami. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na to aby podejmować współpracę z niewypłacalnymi dłużnikami. Serwis krs24.pl daje nam właśnie taką możliwość.

Codziennie zespół profesjonalistów dba o to, żeby serwis działał bez zarzutu i przede wszystkim dostarczał dla Państwa samych korzyści z możliwości, które staramy się dla Państwa rozszerzać. Dzięki temu dbamy o to by krs24.pl było unikalną i efektywną wyszukiwarką, która nie tylko ułatwia Państwa kontakty biznesowe, także jest gwarantem pośredniego stabilnego rozwoju firm, które z niej korzystają.

Krs24.pl to bogata baza danych, która jest do Państwa dyspozycji. Bez względu na porę dnia służymy Państwu, byście w sposób szybki, prosty i efektywny odnaleźli informacje o danym podmiocie gospodarczym.

Nie każdy podmiot gospodarczy ma własną stronę internetową. Ponadto strony też są różnej jakości, a ich aktualizacja często jest bardzo rzadka. Informacje na różnych stronach mogą być już nieaktualne lub fałszywe. W związku z tym szkoda szukać na własną rękę informacje o podmiotach gospodarczych.

Nie traćcie Państwo czasu, korzystajcie z informacji wiarygodnych i sprawdzonych, zróbcie to szybko. Serwis krs24.pl jest do Państwa dyspozycji.
©   2012  krs24.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone